Kategorie

4×4 BIESZCZADY

Samochodem terenowym w Bieszczady !

Wiele można by napisać o wyprawach samochodem przez błotniste, leśne szlaki, o zdobywaniu szczytów połonin i podziwianiu widoków, o przeprawach przez rwące, górskie rzeki i potoki, o odkrywaniu zapomnianych miejsc z dala od utartych szlaków. Wiele można by również napisać o ludziach i przyjaźniach zawartych podczas wspólnej „walki” z przeszkodami spotkanymi na szlaku, o wspólnych wieczorach spędzonych prz ognisku z kiełbaską i zimnym piwem, o dyskusjach o „żelazie” ciągnących się do białego rana – do momentu gdy znowu wyruszymy wspólnie w teren.

Tylko po co o tym pisać skoro to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Przyjedź do nas i przeżyj niesamowitą przygodę podczas wspólnej wyprawy w dziki, bieszczadzki teren.

Na specjalne życzenie zorganizować możemy NOCNY OFFROAD – wyprawę dla spragnionych wrażeń nocnych marków.

 

 

Nasze imprezy organizujemy KOMPLEKSOWO to znaczy, że załatwiamy dla Ciebie nocleg w Bieszczadach, wyżywienie, ogniska, catering na trasie, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz wiele innych atrakcji wg.życzenia.

Posiadamy umowy z właścicielami bazy turystycznej (domki, pensjonaty, hotele) oraz z właścicielami terenów, po których będziemy się poruszać.
Dostosujemy do Twoich potrzeb zarówno miejsce pobytu jak i przebieg i stopień trudności trasy.

Twoim samochodem

Masz samochód terenowy i nie wiesz gdzie pojechać ? Masz ochotę pojeździć w Bieszczadach ale nie wiesz gdzie wolno wjechać a gdzie stoi zakaz ? Nie chcesz narażać się na wjazd w niedozwolone miejsce i płacenie mandatów ? Jeśli tak to trafiłeś w dobre miejsce !
Zorganizujemy niezapomnianą i co najważniejsze legalną wyprawę dla Ciebie o Twoich przyjaciół.

 

Opcja roadbook

Każda załoga otrzyma roadbook z zaznaczoną trasą przejazdu, opisem napotkanych przeszkód i atrakcji, z pozycjami GPS oraz innymi dodatkami.
Opcja ta wskazana jest dla większych grup (powyżej 5 samochodów). Załoga mając swojego roadbooka może wyruszyć na szlak niezależnie od innych, może jechać własnym tempem, robić sobie przerwy kiedy chce, omijać trudniejsze fragmenty, itp…
W przypadku zakorkowania trasy (gdy np. pierwsza załoga zakopie się w błocie) mając roadbooka możesz pojechać w inne miejsce nie czekając na innych.

 

Opcja przewodnik

Przewodnik znający trasy, po których będziemy się poruszać wyruszy w teren razem z grupą (na miejscu pilota pierwszej załogi).
Opcja przewodnik sprawdza się przy mniejszych grupach (do 5 aut). Dzięki temu, że przewodnik jedzie z grupą możemy dowolnie wpływać na przebieg trasy, modyfikować ją w zależności od przebiegu imprezy (np. „jedźmy tam gdzie jest większy teren”, „odpuśćmy sobie tą przeszkodę”, „przerwijmy wyprawę i jedźmy na obiad” itp.)

 

Naszym samochodem

Istnieje możliwość zorganizowania wyprawy naszymi samochodami z kierowcami (na niektórych odcinkach istnieje możliwość kierowania ale zależy to od panujących w terenie warunków).
Oferta skierowana jest do osób pragnących przeżyć niezapomniane chwile podczas wyprawy samochodem terenowym.
Specjalną ofertę mamy dla fotografów, filmowców i przyrodników chcących dotrzec w trudno dostępne miejsca.
Oferujemy usługi przewodnika-przyrodnika.